Sunsetting Blender Network در سال 2021 – blender.org

در تاریخ 31 مارس 2021 ، Blender Network فعالیت خود را خاتمه می دهد. همه عضویت های در حال انجام لغو می شوند و آخرین پرداخت آنها پس داده می…

Sunsetting Blender Network در سال 2021 – blender.org

در تاریخ 31 مارس 2021 ، Blender Network فعالیت خود را خاتمه می دهد. همه عضویت های در حال انجام لغو می شوند و آخرین پرداخت آنها پس داده می…

پروژه های بزرگ مخلوط کن برای سال 2021 – blender.org

ساخت ماکت
0
بیایید 2020 را پشت سر بگذاریم و منتظر یک سال جدید و پروژه های جدید در Blender باشیم. برای یادآوری: در سال 2020 ، بلندر پیشرفتهای عظیمی را از نظر فنی و خلاقیت مشاهده کرد. کمتر از چهار نسخه از جمله یک نسخه پشتیبانی طولانی مدت وجود داشت. در سمت…

Sunsetting Blender Network در سال 2021 – blender.org

ساخت ماکت
0
در تاریخ 31 مارس 2021 ، Blender Network فعالیت خود را خاتمه می دهد. همه عضویت های در حال انجام لغو می شوند و آخرین پرداخت آنها پس داده می شود. برنامه Blender Foundation Certified Trainer (BFCT) که قبلاً در حالت تعلیق بود نیز متوقف خواهد شد. دامنه blendernetwork.org (و…

پروژه های بزرگ مخلوط کن برای سال 2021 – blender.org

بیایید 2020 را پشت سر بگذاریم و منتظر یک سال جدید و پروژه های جدید در Blender باشیم.

برای یادآوری: در سال 2020 ، بلندر پیشرفتهای عظیمی را از نظر فنی و خلاقیت مشاهده کرد. کمتر از چهار نسخه از جمله یک نسخه پشتیبانی طولانی مدت وجود داشت. در سمت استودیو ، یک فیلم Open جدید به نام اسپریت ترس با رنگ سبز بود و در حال حاضر در مراحل اولیه تولید است.

و امسال ، دسته دیگری از نوآوری ها نیز در راه است. در اینجا ، ما فقط چند مورد را به اشتراک می گذاریم.


همه چیز گره می زند

این یک پروژه پرفروش است. تا زمان بلوغ ، روش های کاملاً جدیدی برای ایجاد در مخلوط کن وجود دارد. همانطور که از نامش پیداست ، Everything Nodes به شما امکان می دهد از گره ها برای ساختن تقریباً همه جنبه های پروژه های خود ، از نظر رویه ای استفاده کنید. به این فکر کنید که چگونه گره ها در حال حاضر برای ساخت سایه زنی و مواد استفاده می شوند ، اما بطور گسترده گسترش می یابند.

بنابراین … چرا شما باید خواستن همه چیز را با گره درست کنیم؟

خوب ، این رویکرد به این معنی است که انعطاف پذیری و کنترل دانه ای یک ضربه عظیم دارند ، اطمینان حاصل می شود که نتایج پیچیده برای تولید آسان تر و مدیریت می شوند. راه دیگری را بیان کنید: شما زمان و تلاش لازم برای ایجاد حتی استادانه ترین کار را کاهش می دهید. برای درک آنچه ممکن است ، به Simon Thommes ، ساخته Blender و مشارکتهای #Newember خود در ادامه مراجعه کنید توییتر.

پایه های گره های همه چیز از قبل موجود است. یک مثال ، موجود در 2.92: اصلاح کننده جدید گره های هندسه. مانند هر چیزی در گره های همه چیز ، اصلاح گره های هندسه اولویت برنامه های کاربردی دنیای واقعی است. به عنوان مثال ، سرعت لباس آرایی را با مواردی مانند پراکندگی سنگریزه ، پراکندگی گل و درخت و موارد دیگر افزایش می دهد. به این پست اخیر مراجعه کنید وبلاگ توسعه دهندگان بلندر برای جزئیات بیشتر

صحبت از برنامه های دنیای واقعی: فیلم باز جدید Blender اسپریت ترس اهداف اولیه این پروژه را راهنمایی می کند ، تیم خلاق نقشی فعال در طراحی و آزمایش گره های همه چیز دارد. بنابراین تا زمانی که ماوس خود را بر روی آن قرار دهید ، همه گره ها بر انجام آنچه هنرمندان بیشتر به آن نیاز دارند متمرکز خواهند شد.

یک مفهوم دیگر. با افزایش ظرفیت آن ، Everything Nodes پتانسیل را برای افزونه های کاملاً جدید ایجاد می کند. توسعه دهندگان الحاقی با این ابرقدرت های جدید چه چیزی ایجاد می کنند؟

این سوال بلاغی نیست.

زیرا در حالی که این پروژه توسط Blender هدایت می شود ، اما تمام ظرفیت بالقوه آن فقط توسط جامعه گسترده تری استفاده می شود.

پراکندگی سنگریزه ها
Geometry Nodes Modifier ، نسخه اولیه پروژه Everything Nodes.

مرورگر دارایی

مرورگر مورد انتظار Asset یک پنجره ویرایشگر جدید در Blender است که به شما امکان می دهد کتابخانه های دارایی را ایجاد و ذخیره کنید. این برنامه به دسته هایی از جمله صحنه ها ، انیمیشن ها ، اشیا and و مجموعه ها ، هندسه ، سایه بان ، تصاویر و صداها و محیط تقسیم می شود.

مزایای شما اول از همه ، مرورگر Asset مدیریت محتوا را در Blender آسان تر می کند. سایه اندازهای استاندارد ، گروه های گره ، بافت ، نقشه های HDRI و تنظیمات مو برای تسلط و استفاده ساده تر می شوند.

و مرورگر دارایی به معنای افزایش قابلیت کشف است ، زیرا موارد دارای پیش نمایش بهتر هستند. علاوه بر این ، مرورگر دارایی به معنای قابلیت جابجایی است ، زیرا دارایی ها اکنون می توانند استاندارد شوند و به طور مداوم به آنها دسترسی پیدا کنند … هر کجا که رایانه شما باشد.

همه چیز

در سال 2021 ، ویرایشگر توالی ویدئو برای رفع چالش های یک محیط تولید ، پیشرفت های چشمگیری خواهد کرد.

هدف اصلی این است که هنگام کار بر روی تولید یک فیلم کوتاه ، یک تجربه عالی تدوین داشته باشید. به عنوان مثال ، مونتاژ استوری بورد ، انیمیشن و کلیپ های ویدئویی. همچنین این می تواند به معنای دوختن چندین ساعت فیلم برای ایجاد آموزشهای ویدیویی باشد.

برای کمک به این موارد استفاده ، طراحی VSE در سطح فنی و در سمت UI / UX نیز بهبود می یابد. این به معنای بهبود عملکرد ، با caching بهتر و پخش و پخش صاف فیلم ، دستکاری نوار تعاملی در جدول زمانی ، تبدیل رسانه های تصویری ، بهبود ابزارهای آماده سازی ، مدیریت رسانه و گردش کار ویرایش سه نقطه و موارد دیگر است.

نگاهی به تصویر بزرگ در https://developer.blender.org/T78986

Blender's VSE ، تمرکز برای سال 2021.
Blender’s VSE ، تمرکز برای سال 2021.

EEVEE

اولین هدف بزرگ EEVEE استفاده از Vulkan است. با Vulkan ، EEVEE هم اثبات آینده خواهد بود و هم کارآمدتر.

سایر اهداف میان مدت EEVEE شامل پاسخ به این س :ال است: “EEVEE برای استفاده در یک فیلم سینمایی چه چیزی لازم دارد؟” بخشی از پاسخ “تاری حرکت” است ، به همین دلیل تاری تاری در سال 2020 اولویت بندی شده است. پاسخ جزئی دیگر “عمق میدان” است که در ادامه کار خواهد شد.

و در افق: امکان ردیابی اشعه. اما بیایید اول ولکان را فتح کنیم.

Nishita Sky توسط اندی گورالچیک
Nishita Sky ، اخیراً به EEVEE اضافه شده است. هدف از سال 2021 این است که EEVEE به گزینه ای برای ارائه سطح تولید تبدیل شود.

VR

این شور و اشتیاق در مورد ورود VR بیشتر به مخلوط کن علاقه مند بوده است. به لطف کار سخت آنها ، توسعه واقعیت مجازی در مخلوط کن به سرعت در امتداد یک سری نقاط عطف ، از جمله افزودن دستگاه های ورودی (کنترل کننده های واقعیت مجازی) به داخل مخلوط کن ، پیش می رود.

در واقع ، شما به زودی قادر خواهید بود هر آنچه را که می خواهید در Blender’s VR ایجاد کنید ، فراتر از موفقیت های ساده. به عبارت دیگر ، VR به یک گزینه واقعی برای ایجاد در مخلوط کن تبدیل خواهد شد.

بلندر 2.83 VR ددوز
Blender 2.83 VR توسط Dedouze. قابلیت های VR مخلوط کن در سال 2021 به صورت گسترده ارتقا می یابد.

چرخه

برای سال 2021 ، تلاش برای Cycles در جهت بهبود عملکرد ، به ویژه در صحنه های پر از مش ، اشیا hair مو و حجم انجام می شود. همچنین به رندر ترکیبی GPU / CPU توجه و توجه داده خواهد شد. هدف این است که Cycles حتی در دنیای شلوغ موتورهای رندر از رقابت بیشتری برخوردار شود.

انیمیشن 22

قبلاً “انیمیشن 2020” نامیده می شد ، اما به دلایل غالب نمی توانست سال گذشته شروع شود. خبر خوب اینکه بنیاد Blender کمک بزرگی از AWS برای سرمایه گذاری در ابزارهای انیمیشن شخصیت در 3 سال آینده دریافت کرد. ما می خواهیم TD شخصیت باتجربه از صنعت (پیشکسوت جیسون شلیفر در دسترس است) ، از جمله استخدام توسعه دهندگان برتر برای یک چالش (استخدام با شروع Q2 ’21 شروع می شود). مشخصات شامل کار بر روی سرعت (رزوه ، پیش نصب ، ذخیره) است. سیستم گره برای درایورها / محدودیت ها / تغییر شکل ها. ابزار اشکال زدایی شخصیت طراحی مجدد آرماتورها برای کار با mocap ، کنترل ها و سیستم های خودکار (عضلات) ؛ چند لایه نشان دادن و اجازه می دهد تا اصلاحات در بالای حافظه پنهان ؛ تعامل / انتخاب پیشرفته (از جمله نمایش بدون ویجت ، نمایش نمودار). و البته مطابق با USD باشد. بیایید اینجا متوقف شویم!

توسعه خط لوله

هم Blender Institute و هم Blender Studio در حال کار بر روی توسعه خط لوله به عنوان بخشی از تولید اسپریت ترس، فیلم جدید Open Blender. هدف از توسعه خط لوله کمک به تعریف نحوه کار همه با هم است ، از کارگردان گرفته تا مدیر هنری گرفته تا دکل. با همکاری بیشتر ، کارایی بیشتر و انرژی بیشتر برای کارهای خلاقانه به وجود می آید.

در سطح دقیق تر ، موضوعات داغ توسعه خط لوله شامل لغو بهبود یافته ، ایجاد پرونده به صورت خودکار و یکپارچه سازی مدیریت تولید ، مدیریت رندر و سیستم های ذخیره سازی است.

امسال دلار Pixar کاملاً در مخلوط کن ادغام می شود.
امسال دلار Pixar به طور کامل در مخلوط کن ادغام می شود.

USD در همکاری با صنعت

نسخه ساده شده صادر کننده USD Pixar در 2.82 معرفی شد. برای سال 2021 تلاش های فعالی برای معرفی پشتیبانی گسترده تر از ورودی و خروجی USD وجود دارد. در لیست پستی bf-usd ، می توانید بحث های فعال در مورد موضوع را پیدا کنید. پروژه را دنبال کنید https://developer.blender.org/project/view/118/

بازسازی در Blender HQ

البته ، مجموعه ابزارهای دائمی بلندر به خودی خود به وجود نمی آیند. این توسط ذهن های با استعداد ، برخی در آمستردام ، و بسیاری دیگر در جامعه گسترده ایجاد شده است.

همچنین توسط یک تیم کامل در ستاد Blender پشتیبانی می شود. این تیم در حال گسترش است تا به رشد هر جنبه ای از مخلوط کن کمک کند. علاوه بر توسعه دهندگان و هنرمندان ، Blender به ساخت تیم های مدیریت ، ارتباطات و منابع انسانی خود مشغول است. برای به روزرسانی با ما همراه باشید. امسال دلار Pixar کاملاً در مخلوط کن ادغام می شود.

Sunsetting Blender Network در سال 2021 – blender.org

در تاریخ 31 مارس 2021 ، Blender Network فعالیت خود را خاتمه می دهد. همه عضویت های در حال انجام لغو می شوند و آخرین پرداخت آنها پس داده می شود. برنامه Blender Foundation Certified Trainer (BFCT) که قبلاً در حالت تعلیق بود نیز متوقف خواهد شد. دامنه blendernetwork.org (و همه URL ها) به blender.org هدایت می شوند.

در اصل توسط Ton Roozndaal به عنوان یک ارائه شده است کاغذ سفید در سال 2010، مأموریت شبکه Blender تسهیل ارائه خدمات و پشتیبانی ، اتصال کاربران و ارتقا مشاغل حرفه ای بلندر بود. این مأموریت توسط پلت فرم blendernetwork.org انجام شده است ، و زمینه های دید و تجارت را برای چندین صد فرد و سازمان فراهم می کند.

با این وجود ، رشد باورنکردنی جامعه Blender و ظهور رسانه های اجتماعی ، نیاز به یک پلتفرم مورد حمایت Blender را برای تأمین مشروعیت و دید حرفه ای ها بسیار کاهش داده است. به همین دلیل ، پس از تقریباً یک دهه فعالیت ، زمان بازنشستگی سیستم عامل فرا رسیده است.

به همین ترتیب ، طرح BFCT نیز زائد شده است. اگرچه این درک وجود دارد که “گواهینامه رسمی” در محیط آموزش بسیار قدردانی می شود ، بنیاد بلندر برای نظارت بر تلاش برای ایجاد ، نگهداری و حسابرسی یک برنامه درسی آموزشی در دسترس نیست.

ایده ایجاد یک شاخص رایگان ، عمومی و متمرکز از ارائه دهندگان خدمات حرفه ای و امکانات آموزشی همچنان مطرح است و باید آن را یک فرصت جذاب بازار آزاد دانست.

با حرکت به جلو ، بنیاد Blender بیشتر بر مأموریت خود تمرکز خواهد کرد. به عنوان نرم افزار منبع آزاد و رایگان بهترین فناوری 3D جهان را در اختیار هنرمندان قرار دهد. پشتیبانی از استودیوها و م institutionsسسات با بهبود در دسترس بودن منابع: اسناد و دانش در بستر blender.org انجام می شود.

در طول سال ها ، Blender Network قابلیت های مفیدی را برای کاربران خود ایجاد کرده است ، از جمله جستجو و فیلتر کردن در زمان واقعی ، نقشه کاربر جهانی ، ویژگی های شبکه های اجتماعی ، صفحه مشاغل و موارد دیگر. چنین عملکردی به چندین وب سایت رسمی مخلوط کن دیگر کمک کرده است. با تشکر ویژه از پابلو وازکز برای کمک اساسی در این پروژه.

با تشکر ویژه از همه اعضای شبکه Blender ، که در طول سالها به رشد اکوسیستم Blender به آنچه که در حال حاضر است کمک کرده اند.

در آخر ، از Ton Rozndaal صمیمانه متشکرم که به من و پابلو فرصت اجرای این ابتکار را اعتماد کرده اید.

برای هرگونه پرسش لطفاً به نشانی francesco@blendernetwork.org مراجعه کنید.

فرانچسکو سیدی ،
مدیر شبکه بلندر

آمستردام – 30 دسامبر 2020

بیلبورد ماکت حجم سس

بزرگترین ماکت ساز در خاور میانه

ساخت ماکت نمایشگاهی جو پرک مهناب

بیلبورد ماکت حجم سس

بزرگترین ماکت ساز در خاور میانه

ساخت ماکت نمایشگاهی جو پرک مهناب

بیلبورد ماکت حجم سس

بزرگترین ماکت ساز در خاور میانه

ساخت ماکت نمایشگاهی جو پرک مهناب

بیلبورد ماکت حجم سس

بزرگترین ماکت ساز در خاور میانه

ساخت ماکت نمایشگاهی جو پرک مهناب

بیلبورد ماکت حجم سس

بزرگترین ماکت ساز در خاور میانه

ساخت ماکت نمایشگاهی جو پرک مهناب

بیلبورد ماکت حجم سس

بزرگترین ماکت ساز در خاور میانه

ساخت ماکت نمایشگاهی جو پرک مهناب

بیلبورد ماکت حجم سس

بزرگترین ماکت ساز در خاور میانه

ساخت ماکت نمایشگاهی جو پرک مهناب

بیلبورد ماکت حجم سس

بزرگترین ماکت ساز در خاور میانه

ساخت ماکت نمایشگاهی جو پرک مهناب

بیلبورد ماکت حجم سس

بزرگترین ماکت ساز در خاور میانه

ساخت ماکت نمایشگاهی جو پرک مهناب

بیلبورد ماکت حجم سس

بزرگترین ماکت ساز در خاور میانه

ساخت ماکت نمایشگاهی جو پرک مهناب

بیلبورد ماکت حجم سس

بزرگترین ماکت ساز در خاور میانه

ساخت ماکت نمایشگاهی جو پرک مهناب

بیلبورد ماکت حجم سس

بزرگترین ماکت ساز در خاور میانه

ساخت ماکت نمایشگاهی جو پرک مهناب

بیلبورد ماکت حجم سس

بزرگترین ماکت ساز در خاور میانه

ساخت ماکت نمایشگاهی جو پرک مهناب

بیلبورد ماکت حجم سس

بزرگترین ماکت ساز در خاور میانه

ساخت ماکت نمایشگاهی جو پرک مهناب

بیلبورد ماکت حجم سس

بزرگترین ماکت ساز در خاور میانه

ساخت ماکت نمایشگاهی جو پرک مهناب

بیلبورد ماکت حجم سس

بزرگترین ماکت ساز در خاور میانه

ساخت ماکت نمایشگاهی جو پرک مهناب

بیلبورد ماکت حجم سس

بزرگترین ماکت ساز در خاور میانه

ساخت ماکت نمایشگاهی جو پرک مهناب

بیلبورد ماکت حجم سس

بزرگترین ماکت ساز در خاور میانه

ساخت ماکت نمایشگاهی جو پرک مهناب

بیلبورد ماکت حجم سس
بزرگترین ماکت ساز در خاور میانه
ساخت ماکت نمایشگاهی جو پرک مهناب

I just think is versatile enough. As always, there are better and worst, but I feel satisfied with the product. they are giving what you see in the demo and is a great solution for websites. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque vehicula aliquam eros a tempus. Aenean sodales dictum augue, in faucibus nisi sollicitudin eu. Quisque et urna lacus, quis aliquam purus. Nulla semper arcu vel diam auctor condimentum.

John Smith

developer NASA

Great theme. It’s the second I have bought from you & I am very impressed.. I have bought a lot of themes but only ever given two 5 star ratings, both for your items. Your work is the best on themeforest – cheers!!

Samantha Green

buyer

Like the theme design. But the biggest thanks for user support. This is a very important, if not the most important indicator. We will recommend!

Rob Smith

designer

I just think is versatile enough. As always, there are better and worst, but I feel satisfied with the product. they are giving what you see in the demo and is a great solution for websites. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque vehicula aliquam eros a tempus. Aenean sodales dictum augue, in faucibus nisi sollicitudin eu. Quisque et urna lacus, quis aliquam purus. Nulla semper arcu vel diam auctor condimentum.

John Smith

developer NASA

Great theme. It’s the second I have bought from you & I am very impressed.. I have bought a lot of themes but only ever given two 5 star ratings, both for your items. Your work is the best on themeforest – cheers!!

Samantha Green

buyer

Like the theme design. But the biggest thanks for user support. This is a very important, if not the most important indicator. We will recommend!

Rob Smith

designer

I just think is versatile enough. As always, there are better and worst, but I feel satisfied with the product. they are giving what you see in the demo and is a great solution for websites. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque vehicula aliquam eros a tempus. Aenean sodales dictum augue, in faucibus nisi sollicitudin eu. Quisque et urna lacus, quis aliquam purus. Nulla semper arcu vel diam auctor condimentum.

John Smith

developer NASA

Great theme. It’s the second I have bought from you & I am very impressed.. I have bought a lot of themes but only ever given two 5 star ratings, both for your items. Your work is the best on themeforest – cheers!!

Samantha Green

buyer

Like the theme design. But the biggest thanks for user support. This is a very important, if not the most important indicator. We will recommend!

Rob Smith

designer

I just think is versatile enough. As always, there are better and worst, but I feel satisfied with the product. they are giving what you see in the demo and is a great solution for websites. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque vehicula aliquam eros a tempus. Aenean sodales dictum augue, in faucibus nisi sollicitudin eu. Quisque et urna lacus, quis aliquam purus. Nulla semper arcu vel diam auctor condimentum.

John Smith

developer NASA

Great theme. It’s the second I have bought from you & I am very impressed.. I have bought a lot of themes but only ever given two 5 star ratings, both for your items. Your work is the best on themeforest – cheers!!

Samantha Green

buyer

Like the theme design. But the biggest thanks for user support. This is a very important, if not the most important indicator. We will recommend!

Rob Smith

designer

I just think is versatile enough. As always, there are better and worst, but I feel satisfied with the product. they are giving what you see in the demo and is a great solution for websites. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque vehicula aliquam eros a tempus. Aenean sodales dictum augue, in faucibus nisi sollicitudin eu. Quisque et urna lacus, quis aliquam purus. Nulla semper arcu vel diam auctor condimentum.

John Smith

developer NASA

Great theme. It’s the second I have bought from you & I am very impressed.. I have bought a lot of themes but only ever given two 5 star ratings, both for your items. Your work is the best on themeforest – cheers!!

Samantha Green

buyer

Like the theme design. But the biggest thanks for user support. This is a very important, if not the most important indicator. We will recommend!

Rob Smith

designer

I just think is versatile enough. As always, there are better and worst, but I feel satisfied with the product. they are giving what you see in the demo and is a great solution for websites. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque vehicula aliquam eros a tempus. Aenean sodales dictum augue, in faucibus nisi sollicitudin eu. Quisque et urna lacus, quis aliquam purus. Nulla semper arcu vel diam auctor condimentum.

John Smith

developer NASA

Great theme. It’s the second I have bought from you & I am very impressed.. I have bought a lot of themes but only ever given two 5 star ratings, both for your items. Your work is the best on themeforest – cheers!!

Samantha Green

buyer

Like the theme design. But the biggest thanks for user support. This is a very important, if not the most important indicator. We will recommend!

Rob Smith

designer

فهرست